Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury pracowników

Semestr letni 2020/2021

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury pracowników w semestrze letnim 2020/2021

W związku z decyzją władz Uniwersytetu Jagiellońskiego o „ograniczeniu do minimum bezpośrednich kontaktów pracowników w pracy” prosimy o kontaktowanie się z wykładowcami za pomocą poczty elektronicznej i udawaniu się na dyżury jedynie po wcześniejszym umówieniu spotkania.

W trakcie sesji egzaminacyjnych każdy pracownik indywidualnie ustala terminy dyżurów i ogłasza je w aktualnościach na stronie ISM albo w wizytówce w USOSweb. W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie do terminów konsultacji prosimy o kontakt mailowy z pracownikiem.

  1. dr hab. Magdalena Banaszkiewicz, prof. UJ: e-mail: m.banaszkiewicz@uj.edu.pl
    wtorek, godz. 99.45, pok. 548 (prośba o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia godziny)
  2. dr hab. Monika Banaś, prof. UJ: e-mail: monika.banas@uj.edu.pl
  3. dr hab. Franciszek Czech: e-mail: franciszek.czech@uj.edu.pl
    poniedziałek, godz. 11.3012.30, pok. 501
  4. dr Anna Duda: e-mail: ania.duda@uj.edu.pl
    środa, godz. 14.3015.30, pok. 548
  5. dr Karolina Golemo: e-mail: karolina.golemo@uj.edu.pl
    wtorek, godz. 12.00–13.00, pok. 549 (istnieje też możliwość umówienia się w ramach dyżuru na rozmowę online w aplikacji Teams)
  6. dr Renata Hołda: e-mail: renata.holda@uj.edu.pl, praktyki.ism@uj.edu.pl
  7. dr hab. Dariusz Juruś: e-mail: dariusz.jurus@uj.edu.pl
    czwartek, godz. 16.30–17.15, pok. 504
  8. dr Ewa Kamińska: e-mail: ewa.j.kaminska@uj.edu.pl
    piątek, godz. 11.30–12.30 (MS Teams)
  9. dr Jakub Kościółek: e-mail: jakub.kosciolek@uj.edu.pl
    poniedziałek, godz. 15.30–16.30, pok. 550
  10. dr Małgorzata Kołaczek: e-mail: malgorzata.kolaczek@uj.edu.pl
    środa, godz. 15.0016.00, pok. 502
  11. dr hab. Leszek Korporowicz, prof. UJ: e-mail: leszek.korporowicz@uj.edu.pl
    poniedziałek, godz. 14.0015.00, pok. 547
  12. dr hab. Wojciech Mazur: e-mail: woj.mazur@uj.edu.pl
  13. dr Karolina Nikielska-Sekuła: e-mail: karolinanikielska@gmail.com
    wtorek, godz. 13.00–14.00, MS Teams (po wcześniejszym umówieniu)
  14. prof. dr hab. Tadeusz Paleczny: e-mail: tadeusz.paleczny@uj.edu.pl
  15. dr Paweł Plichta: e-mail: pawel.plichta@uj.edu.pl
    poniedziałek, godz. 13.15–15.00, online, platforma MS Teams (z możliwością ustalenia innego terminu)
  16. dr hab. Andrzej Porębski, prof. UJ: e-mail: andrzej.porebski@uj.edu.pl
    poniedziałek, godz. 11.15–12.00, pok. 547
  17. dr Piotr Obacz: e-mail: piotr.obacz@uj.edu.pl
  18. mgr Mariola Pawełko: e-mail: mariola.pawelko@gmail.com
  19. dr Barbara Weżgowiec: e-mail: b.wezgowiec@uj.edu.pl
    środa, godz. 18.1519.00, pok. 545 (po wcześniejszym umówieniu się drogą e-mailową)
  20. dr Elżbieta Wiącek: e-mail: elzbieta.wiacek@uj.edu.pl
    poniedziałek, godz. 17.00–18.00, pok. 549 (istnieje też możliwość umówienia się w ramach dyżuru na rozmowę online w aplikacji Teams); Monday, 5.008.00 p.m., room 549 (it's also possible to make an online consultation on MS Teams platform after making an appointment by e-mail)
  21. dr Adam Żaliński: e-mail: adam.zalinski@uj.edu.pl
    czwartek, godz. 12.00–13.00, pok.