Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury pracowników

Semestr letni 2020/2021

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury pracowników w roku akademickim 2022/2023

  1. dr hab. Magdalena Banaszkiewicz, prof. UJ: e-mail: m.banaszkiewicz@uj.edu.pl
    wtorek, godz. 9.00-9.45, pok. 548
  2. dr hab. Monika Banaś, prof. UJ: e-mail: monika.banas@uj.edu.pl
  3. dr hab. Franciszek Czech: e-mail: franciszek.czech@uj.edu.pl
    czwartek, 11.30-12.30, pok. 501
  4. dr Anna Duda: e-mail: ania.duda@uj.edu.pl
    środa, godz. 11.30-12.30, pok. 548
  5. dr Karolina Golemo: e-mail: karolina.golemo@uj.edu.pl
    wtorek, godz. 12.00-13.00, pok. 549
  6. dr Renata Hołda: e-mail: renata.holda@uj.edu.pl, praktyki.ism@uj.edu.pl
    poniedziałek, godz. 10.00-11.00, pok. 552; czwartek, godz. 10.00-11.00, pok. 552
  7. dr hab. Dariusz Juruś: e-mail: dariusz.jurus@uj.edu.pl
  8. dr Ewa Kamińska: e-mail: ewa.j.kaminska@uj.edu.pl
  9. dr Jakub Kościółek: e-mail: jakub.kosciolek@uj.edu.pl
  10. dr Małgorzata Kołaczek: e-mail: malgorzata.kolaczek@uj.edu.pl
    środa, godz. 8.30-9.30, pok. 502
  11. dr hab. Leszek Korporowicz, prof. UJ: e-mail: leszek.korporowicz@uj.edu.pl
  12. Marta Kupis: e-mail: marta_roksana.kupis@doctoral.uj.edu.pl
  13. dr hab. Wojciech Mazur: e-mail: woj.mazur@uj.edu.pl
  14. dr Karolina Nikielska-Sekuła: e-mail: k.nikielska-sekula@uj.edu.pl
    Piątek, godz. 11.15-12.15. Istnieje możliwość umówienia się na konsultacje online w terminie dyżuru lub w innym terminie. W piątki wypadające podczas planowanych zajęć zdalnych w UJ konsultacje odbywają się online po umówieniu
  15. dr Natalia Ożegalska-Łukasik: e-mail: natalia.ozegalska@uj.ed
    środa, godz. 14.45-15.45
  16. prof. dr hab. Tadeusz Paleczny: e-mail: tadeusz.paleczny@uj.edu.pl
    poniedziałek, godz. 10.30-11.30 oraz godz. 15.30-16.30
  17. dr Paweł Plichta: e-mail: pawel.plichta@uj.edu.pl
    środa, godz. 16.30-18.00, pok. 546
  18. dr hab. Andrzej Porębski, prof. UJ: e-mail: andrzej.porebski@uj.edu.pl
    środa, godz. 13.00-13.45, pok. 547
  19. dr Jadwiga Romanowska: jadwiga.romanowska@uj.edu.pl
    czwartek, godz. 16.45-17.45, pok. 550
  20. dr Piotr Obacz: e-mail: piotr.obacz@uj.edu.pl
  21. mgr Mariola Pawełko: e-mail: mariola.pawelko@gmail.com
  22. dr Barbara Weżgowiec: e-mail: b.wezgowiec@uj.edu.pl
    środa, godz. 8.00-9.30, pok. 545
  23. dr Elżbieta Wiącek: e-mail: elzbieta.wiacek@uj.edu.pl
    środa, godz. 16.40-17.40, pok. 549
  24. dr Adam Żaliński: e-mail: adam.zalinski@uj.edu.pl
    czwartek, godz. 10.15-11.15, pok. 545