Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury pracowników

Semestr letni 2020/2021

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury pracowników w semestrze letnim 2023/2024

  1. dr hab. Magdalena Banaszkiewicz, prof. UJ: e-mail: m.banaszkiewicz@uj.edu.pl
    wtorek, godz. 10.00-11.00, pok. 548 (prośba o wcześniejszym kontakt mailowy)
  2. dr hab. Monika Banaś, prof. UJ: e-mail: monika.banas@uj.edu.pl
    czwartek, godz. 13.15-14.15, pok. 504
  3. dr Elżbieta Binczycka-Gacek, e.binczycka-gacek@uj.edu.pl
  4. dr hab. Franciszek Czech: e-mail: franciszek.czech@uj.edu.pl
    wtorek, godz. 13.00-14.00, pok. 501 (prośba o wcześniejszym kontakt mailowy)
  5. dr Marta Duch-Dyngosz: e-mail: marta.duch@uj.edu.pl
    piątek, godz. 13.15-14.45, pok. 508 (prośba o wcześniejszym kontakt mailowy)
  6. dr Anna Duda: e-mail: ania.duda@uj.edu.pl
    wtorek, godz. 13.30-14.30, pok. 548 (prośba o wcześniejszym kontakt mailowy)
  7. dr Karolina Golemo: e-mail: karolina.golemo@uj.edu.pl
    czwartek, godz. 11.30-12.30, pok. 502
  8. dr Renata Hołda: e-mail: renata.holda@uj.edu.pl, praktyki.ism@uj.edu.pl
  9. dr hab. Dariusz Juruś: e-mail: dariusz.jurus@uj.edu.pl
    czwartek, godz. 14.45-15.30 (prośba o wcześniejszym kontakt mailowy)
  10. dr Ewa Kamińska: e-mail: ewa.j.kaminska@uj.edu.pl
    środa, godz. 9.45-10.45 (prośba o wcześniejszym kontakt mailowy)
  11. dr Jakub Kościółek: e-mail: jakub.kosciolek@uj.edu.pl
    czwartek, godz. 14.00-15.00, pok. 550
  12. dr Małgorzata Kołaczek: e-mail: malgorzata.kolaczek@uj.edu.pl
  13. dr hab. Leszek Korporowicz, prof. UJ: e-mail: leszek.korporowicz@uj.edu.pl
  14. dr hab. Wojciech Mazur: e-mail: woj.mazur@uj.edu.pl
  15. dr Karolina Nikielska-Sekuła: e-mail: k.nikielska-sekula@uj.edu.pl
    poniedziałek, godz. 13.00-13.40 (prośba o wcześniejszym kontakt mailowy)
  16. dr Natalia Ożegalska-Łukasik: e-mail: natalia.ozegalska@uj..edu.pl
    poniedziałek, godz. 13.30-14.30
  17. prof. dr hab. Tadeusz Paleczny: e-mail: tadeusz.paleczny@uj.edu.pl
  18. dr Paweł Plichta: e-mail: pawel.plichta@uj.edu.pl
    środa, godz. 16.30-18.00, pok. 546
  19. dr Jadwiga Romanowska: jadwiga.romanowska@uj.edu.pl
    środa, godz. 13.45-14.45, pok. 550
  20. dr Barbara Weżgowiec: e-mail: b.wezgowiec@uj.edu.pl
    poniedziałek, godz. 16.30-17.30, pok. 545 (prośba o wcześniejszym kontakt mailowy)
  21. dr Elżbieta Wiącek: e-mail: elzbieta.wiacek@uj.edu.pl
    poniedziałki i wtorki w pokoju 549 oraz online (prośba o wcześniejszy kontakt mailowy)
  22. dr Adam Żaliński: e-mail: adam.zalinski@uj.edu.pl
    czwartek, godz. 12.00-13.00, pok. 545