Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury pracowników

Semestr letni 2020/2021

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury pracowników we wrześniu 2022

  1. dr hab. Magdalena Banaszkiewicz, prof. UJ: e-mail: m.banaszkiewicz@uj.edu.pl
    6 września, godz. 9.00-10.00, pok. 548 (lub w innym terminie po ustaleniu mailowym)
  2. dr hab. Monika Banaś, prof. UJ: e-mail: monika.banas@uj.edu.pl
    wtorki, godz. 11.30-12.30 (konsultacje po uprzednim zgłoszeniu drogą mailową na adres akademickiemb@o2.pl)
  3. dr hab. Franciszek Czech: e-mail: franciszek.czech@uj.edu.pl
    7 września, godz. 10.30-11.30
    13 września, godz. 8.30-9.30
  4. dr Anna Duda: e-mail: ania.duda@uj.edu.pl
    7 września, godz. 11.00-12.00
    12 września, godz. 11.00-12.00
  5. dr Karolina Golemo: e-mail: karolina.golemo@uj.edu.pl
    6 września, godz. 9.30-10.15
  6. dr Renata Hołda: e-mail: renata.holda@uj.edu.pl, praktyki.ism@uj.edu.pl
    5 września, godz. 11.00-12.00
    12 września, godz. 10.00-11.00
  7. dr hab. Dariusz Juruś: e-mail: dariusz.jurus@uj.edu.pl
    środa, godz. 14.00-14.45 (po wcześniejszym umówieniu mailowym)
  8. dr Ewa Kamińska: e-mail: ewa.j.kaminska@uj.edu.pl
    6 września, godz. 9.00-10.30
    9 września, godz. 9.00-10.30
  9. dr Jakub Kościółek: e-mail: jakub.kosciolek@uj.edu.pl
  10. dr Małgorzata Kołaczek: e-mail: malgorzata.kolaczek@uj.edu.pl
    pok. 502
    28 września, godz. 14.00-15.00
    29 września, godz. 10.00-11.00
    Możliwe spotkanie online na MS Teams po wcześniejszym umówieniu mailowym.
  11. dr hab. Leszek Korporowicz, prof. UJ: e-mail: leszek.korporowicz@uj.edu.pl
  12. Marta Kupis: e-mail: marta_roksana.kupis@doctoral.uj.edu.pl
  13. dr hab. Wojciech Mazur: e-mail: woj.mazur@uj.edu.pl
  14. dr Karolina Nikielska-Sekuła: e-mail: k.nikielska-sekula@uj.edu.pl
    6 września, godz. 11.00-12.00
  15. dr Natalia Ożegalska-Łukasik: e-mail: natalia.ozegalska@uj.ed
    13 września, w godz. 10.00-11.00
  16. prof. dr hab. Tadeusz Paleczny: e-mail: tadeusz.paleczny@uj.edu.pl
  17. dr Paweł Plichta: e-mail: pawel.plichta@uj.edu.pl
    15 września, godz. 10.00-11.30, pok. 546
  18. dr hab. Andrzej Porębski, prof. UJ: e-mail: andrzej.porebski@uj.edu.pl
    12 września, w godz. 9.30-12.00, pokój 547
  19. dr Piotr Obacz: e-mail: piotr.obacz@uj.edu.pl
  20. mgr Mariola Pawełko: e-mail: mariola.pawelko@gmail.com
  21. dr Barbara Weżgowiec: e-mail: b.wezgowiec@uj.edu.pl
    12 września, w godz. 16.00-17.00, pokój 545
  22. dr Elżbieta Wiącek: e-mail: elzbieta.wiacek@uj.edu.pl
    6 września, godz. 12.30-14.30, pok. 549
    13  września, godz. 14.00-15.00, pok. 549
    Istnieje też możliwość konsultacji na MS Teams w innym terminie, po wcześniejszym umówieniu mailowym.
  23. dr Adam Żaliński: e-mail: adam.zalinski@uj.edu.pl