Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury pracowników

Semestr letni 2020/2021

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury pracowników w semestrze letnim 2021/2022

W związku z decyzją władz Uniwersytetu Jagiellońskiego o „ograniczeniu do minimum bezpośrednich kontaktów pracowników w pracy” prosimy o kontaktowanie się z wykładowcami za pomocą poczty elektronicznej i udawaniu się na dyżury jedynie po wcześniejszym umówieniu spotkania.

W trakcie sesji egzaminacyjnych każdy pracownik indywidualnie ustala terminy dyżurów i ogłasza je w aktualnościach na stronie ISM albo w wizytówce w USOSweb. W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie terminów konsultacji prosimy o kontakt mailowy z pracownikiem.

  1. dr hab. Magdalena Banaszkiewicz, prof. UJ: e-mail: m.banaszkiewicz@uj.edu.pl
    wtorek, godz. 99.45, pok. 548 (prośba o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia godziny)
  2. dr hab. Monika Banaś, prof. UJ: e-mail: monika.banas@uj.edu.pl
  3. dr hab. Franciszek Czech: e-mail: franciszek.czech@uj.edu.pl
    środa, godz. 14.45-15.45, pok. 501 (prośba o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia godziny)
  4. dr Anna Duda: e-mail: ania.duda@uj.edu.pl
    środa, godz. 13.0014.00, pok. 548 (prośba o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia godziny)
  5. dr Karolina Golemo: e-mail: karolina.golemo@uj.edu.pl
    środa, godz. 10.00-11.00, pok. 549
  6. dr Renata Hołda: e-mail: renata.holda@uj.edu.pl, praktyki.ism@uj.edu.pl
    poniedziałek 13.30-14.30; czwartek 13.30-14.30
  7. dr hab. Dariusz Juruś: e-mail: dariusz.jurus@uj.edu.pl
    piątek, godz. 11.15–12.00 (MS Teams)
  8. dr Ewa Kamińska: e-mail: ewa.j.kaminska@uj.edu.pl
    poniedziałek, godz. 8.30–9.30 (MS Teams)
  9. dr Jakub Kościółek: e-mail: jakub.kosciolek@uj.edu.pl
  10. dr Małgorzata Kołaczek: e-mail: malgorzata.kolaczek@uj.edu.pl
    poniedziałek, godz. 13.00-14.00 (czerwiec i lipiec), pok. 502
  11. dr hab. Leszek Korporowicz, prof. UJ: e-mail: leszek.korporowicz@uj.edu.pl
  12. Marta Kupis: e-mail: marta_roksana.kupis@doctoral.uj.edu.pl
    środa 17.30-18.30, pok. 459
  13. dr hab. Wojciech Mazur: e-mail: woj.mazur@uj.edu.pl
  14. dr Karolina Nikielska-Sekuła: e-mail: karolinanikielska@gmail.com
    wtorek, godz. 11.15–12.15, MS Teams (po wcześniejszym umówieniu)
  15. dr Natalia Ożegalska-Łukasik: e-mail: natalia.ozegalska@uj.edu.pl
    czwartek, godz. 13.30-14.30
  16. prof. dr hab. Tadeusz Paleczny: e-mail: tadeusz.paleczny@uj.edu.pl
  17. dr Paweł Plichta: e-mail: pawel.plichta@uj.edu.pl
  18. dr hab. Andrzej Porębski, prof. UJ: e-mail: andrzej.porebski@uj.edu.pl
  19. dr Piotr Obacz: e-mail: piotr.obacz@uj.edu.pl
  20. mgr Mariola Pawełko: e-mail: mariola.pawelko@gmail.com
  21. dr Barbara Weżgowiec: e-mail: b.wezgowiec@uj.edu.pl
  22. dr Elżbieta Wiącek: e-mail: elzbieta.wiacek@uj.edu.pl
    wtorek, godz. 12.00-13.00, pok. 549 (istnieje też możliwość umówienia się w ramach dyżuru na rozmowę online w aplikacji Teams)
  23. dr Adam Żaliński: e-mail: adam.zalinski@uj.edu.pl
    środa, godz. 14.00-15.00, pok. 545