Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Ogłoszenia

Instytutu Studiów Międzykulturowych UJ

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Praktyki podczas Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego

Praktyki podczas Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego

Czy wiedziałaś/wiedziałeś, że każdego roku na wiosnę podczas Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego otwierane są małopolskie zabytki? Można bezpłatnie wejść do pałaców, klasztorów, fabryk i domostw – tam, gdzie przechodzień zwykle nie ma wstępu. To okazja, żeby odwiedzić muzea i zobaczyć ich zbiory z innej perspektywy niż dotąd (https://dnidziedzictwa.pl/). To wydarzenie, które co roku współtworzy kilkadziesiąt wolontariuszy i wolontariuszek. A wolontariusze(-ki) widzą jeszcze więcej – zaglądają za kulisy, są w ogniu przygotowań, a podczas wydarzenia zarządzają punktem informacyjnym.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, na którym Iza Bryzik – koordynatorka wolontariatu w Małopolskim Instytucie Kultury w Krakowie – opowie o tegorocznej edycji MDDK (zdradzi tegoroczne obiekty oraz szczegóły przygotowań) oraz wyjaśni w jaki sposób można i dlaczego warto zaangażować się w ten wolontariat (np. może stanowić część/całość praktyk studenckich).

Spotkanie odbędzie się 7 marca, o godz. 11.30 w sali 436. Potrwa 30–45 min.

Spotkanie ma charakter informacyjny. Udział w nim nie jest zobowiązujący. Decyzję o zgłoszeniu się do wolontariatu można podjąć później. Można też zadać pytanie Izie: bryzik@mik.krakow.pl